Fotogrāfs bieži redz pasauli citādāk, bet šo “citādāk” vajag trenēt un attīstīt. Un iesākumā saprast, ka var “citādāk”. Mēģināsim uztaustīt ar kādām acīm ir jāredz dažādi fotogrāfijas veidi. Pēc tam dažas tehniskās nianses, kas palīdzēs interesantāk bildēt neatkarīgi no tā ar ko bildē. Un visbeidzot izmēģināsim to nedaudz praksē.  

Kopumā notiks trīs nodarbības:

  • Ievads fotogrāfijā: vai Tu esi skatītājs vai vērotājs? Fotogrāfa domāšana un dažādi fotogrāfijas veidi (18. aprīlī plkst. 18:00);
  • Kā Tu redzi? Kompozīcija, rakursi. Foto kadra kompozīcijas paņēmienu izmantošana (19. aprīlī plkst. 18:00);
  • Foto radošā darbnīca.  Pārbaudi savu radošumu fotogrāfijā  (26. aprīlī plkst. 18:00).

Dalība meistarklasēs BEZMAKSAS jauniešiem vecumā līdz 30 gadiem!
Meistarklases norisināsies Saldū, Striķu ielā 2 (Saldus Koptelpa). Jautājumu gadījumā iespējams sazināties – info@frekvence.lv Reģistrācija atvērta līdz 16. aprīlim (ieskaitot).


Par fotogrāfu Lauri Rinmani –
Mācīties filmēt un fotografēt es sāku jau vidusskolā pagājušajā gadsimtā, kad tiku video pulciņā jauniešiem pie viena fantastiska cilvēka. Pēc tam pāris gadus mācījos foto un filmu Somijā tautas augstskolā, kā arī Liepājas Universitātē ieguvu mākslas bakalauru. Kopš tā laika esmu pamazām krājis un pilnveidojis savas zināšanas kā arī centies attīstīt savu domāšanu un redzējumu. Jau diezgan sen cenšos darboties Saldus fotoklubā “Es Daru”. Gadu gaitā ir gadījies fotografēt dažādus vēsturiskus notikumus – dziesmu svētkus, prezidentu vizītes, pilsētas svētkus un daudz dažādus dzīves notikumus.