Brauciens uz Pāvilostu bija aizraujošs un neaizmirstamiem piedzīvojumiem pilns. Ierodoties Pāvilostā mums tika dota iespēja izbraukt ar kuteri, tālākajā ekskursijas daļā izzinājām mežu kopā ar citām organizācijām, kas sniedza mums lielisku iespēju iepazīt meža vidi un baudīt dabas svaigo gaisu 8 kilometru garumā.

Mūsu pārgājiena gids Helmuts pastāstīja daudz interesantu faktu un uzdeva piņķerīgas mīklas – saistītas ar mežu, tāpēc šis pārgājiens bija ne tikai izklaidējošs, bet arī izglītojošs. Pārgājiena laikā mēs baudījām gan meža klusumu, gan klausījāmies putnu dziesmas. Bija brīnišķīgi pavadīt laiku dabā kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Pārgājiens sniedza iespēju saliedēties gan vienam ar otru, gan katram pašam ar dabu, un lika pievērst lielāku uzmanību tam, kas notiek apkārt.


Mūsu galamērķis bija kempings “Miera osta”, kur kopīgi vārījām dārzeņu zupu un viens otru izklaidējām ar sagatavotajām memā šova etīdēm. Protams, atbalstījām ar savējos hokejā 🙂 

Pasākuma izskaņā tika ievēlēts nākamais organizators, un mēs, Jauniešu multimediju studija Frekvence, saņēmām ceļojošo kausu, kas nozīmē, ka jau nākamgad turpināsim iesākto tradīciju. Seko mums sociālajos tīklos, vlai uzzinātu aktuālo informāciju ne tikai par planoto pasākumu, bet arī citām iespējām! 

Frekvences dalību ekskursijā finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #sif_nvofonds