Mūsu ekskursija 26.05. uz Kuldīgu bija patiešām aizraujoša un neaizmirstama pieredze. Tā bija iespēja izpētīt šo burvīgo pilsētu un baudīt tās šarmantās ieliņas, bet galvenais akcents mūsu ekskursijā bija apmeklējums angārā “Vieta” un Visumnīcā, kur mēs iepazināmies ar dažādām interesantām gaismas instalācijām un audiovizuālo komunikāciju.


Visumnīca bija vieta, kas aizraujoši apvienoja dažādus gaismas, ilūzijas un skaņas elementus. Gaismu un skaņu spēles mūs pārsteidza un atstāja bez vārdiem. Mums bija iespēja no dažādiem leņķiem novērot, gaismas kustības un formas maiņas, kas radīja sajūtu, ka mēs esam kaut kur citur, kaut kur ārpus realitātes. Visumnīca bija mākslinieciska ekskursija, kurā mums bija dota iespēja atrasties neierastā pasaulē, kur ikdienas problēmas aizmirstas un elpa aizraujas.


Turklāt, ekskursijas laikā mēs satikām arī jauniešu biedrību “Sprādziens”, kas mums parādīja “Vietu” – angāru, kur jaunieši var iet izklaidēties un forši pavadīt savu brīvo laiku. Šis angārs tika radīts kā vieta, kur jaunieši var justies brīvi un realizēt savas idejas, iesaistoties dažādās aktivitātēs un projektos.


Mums ir liels prieks, ka mums bija dota šāda iespēja ekskursijai. Pozitīvas emocijas mums radās, redzot cik daudz enerģijas un entuziasma jaunieši iegulda savos darbos, un kā viņi savstarpēji sadarbojas, lai radītu lietas, kas rada iedvesmu arī apkārtējiem.

Frekvences dalību ekskursijā finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #sif_nvofonds