Esam gandarīti par projekta Eiropas Solidaritātes korpusa īstenotā projekta – Digitālo meistarklašu cikls – Varam un darām! (2022-3-LV02-ESC30-SOL-000096251)  rezultātiem.

Meistarklašu un radošo darbnīcu laikā sasniedzām 77 unikālos jauniešus no dažādām Latvijas vietām. Daļa no viņiem pievienojās vairākām aktivitātēm. Tāpat esam izveidojuši 3 podkāstu sērijas Vajadzīga pauze, kas pieejamas sociālajā tīklā Youtube un NVO Frekvence mājaslapā. Podkastu atskaņošanas saraksts – https://ieej.lv/IimcF

Mūsuprāt, projekta rezultātā jaunieši ne tikai ieguva pārliecību par savām spējām un pilnveidoja zināšanas audiovizuālā satura izstrādē, bet arī kopīgiem spēkiem radījām saturu, kas ir paliekošs arī pēc projekta beigām. 

Mūsuprāt, projekts sniedza brīnišķīgu platformu jauniešiem pārliecināties par savām prasmēm. Darba procesā secinājām, ka vairums jūtas ērti, izmantojot digitālās tehnoloģijas, ātri mācās un saprot dažādus digitālos rīkus. Tas, kas netipiski tika novērots – lielāka problēma jauniešu vidū ir pārliecība par sevi, savām spējām. Praktiskās nodarbības, mūsuprāt, atvēra plašāku skatījumu vairāku jauniešu vidū, kas motivēs viņus attīstīties un uzdrīkstēties izmēģināt jaunas lietas, kas rezultātā veicina viņu kompetenci darba tirgū.